ТОВ «Екогенетикс»

ТОВ «Екогенетикс» — це успішна ферма-репродуктор, яка вирощує кращих в Україні поросят англійської генетики та реалізує їх підприємцям, що спеціалізуються на відгодівлі та продажу товарних свиней. «Наша місія — ще на крок наблизити Україну до Європи. Для цього ми інвестуємо тут — в народ і землю України», — основний девіз підприємства.

Підприємство знаходиться в Житомирській області, Житомирського району, село Головенка. Комплекс було введено в експлуатацію в жовтні 2012 року. Зараз на ТОВ «Екогенетикс» утримують 1200 свиноматок. Виробнича потужність підприємства — до 30 000 товарних поросят на рік.

Виробничий майданчик займає близько 60 тисяч кв. метрів. У загальний технологічний ланцюжок, з єдиною системою управління, об’єднані виробничі корпуси для свиноматок і окрема зона для розміщення кнурів з ділянкою запліднення, пологове відділення і корпус для дорощування поросят.

Поросята, отримані шляхом чотирьохпорідної гібридизації батьківського стада GP-рівня, ідеально підходять для подальшої відгодівлі.

Корми для поголів’я виробляють із купованого фуражного зерна завдяки власному міні кормоцеху польського виробника. Підприємство обладнане станковими системами, системами вентиляції, годівлі, гноєвидалення від сучасних європейських виробників.

Всі технологічні процеси йдуть під постійним контролем однієї з провідних генетичних компаній Європи JSR Genetics (Великобританія). Постійними клієнтами ТОВ «Екогенетикс» є підприємства Житомирщини, Київщини, Черкащини та інших областей України.

Асоціація свинарів України — неприбуткова, добровільна організація, створена за ініціативи керівників українських господарств-виробників свинини.

Основною ціллю Асоціації є об’єднання підприємств для захисту їх прав та інтересів у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

У 2013 році Асоціація свинарів України отримала грант на розвиток від Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).